Twitter Panel Nedir? Ne işe yarar? Twitter ilan paneli

Twitter Panel Nedir? Ne işe yarar? Twitter ilan paneli

Twitter Panel Nedir? Ne İşe Yarar? Twitter İlan Paneli 

Günümüzde birçok firma düzenli olarak Twitter üzerinden ilan paylaşımı yapmakta. Ancak bu ilanlar o firmaları takip etmeyen kullanıcılar tarafından çok fazla görülememekte. İşte bu durumu ortadan kaldırmak üzere geliştirdiğimiz Twitter ilan paneli firmaların ya da bireysel kullanıcıların paylaştıkları ilan ya da tweetlerin hashtag olarak popüler tweetler arasında görünmesini sağlayarak daha fazla kullanıcının bu tweetleri görmesini sağlayan bir paneldir.

Özellikle ajanslar ve firmalar tarafından ödenen yüksek reklam ücretleri düşünüldüğünde bu tarz bir panelin varlığı birçok açıdan büyük bir önem taşımakta. Birçok firma işlerini büyütmek için bu tarz sosyal medya sitelerine sürekli binlerce liralar ödüyorlar. Ancak artık Twitter ilan paneli bu konuda birçok kişiye kolaylık sağlıyor.

Peki Bu Panelin Kullanım Alanları Nedir?

Açıkçası hemen hemen herkes Twitter kullanırken bazı ilanların sürekli olarak karşısına çıktığını fark etmiştir. Mesela trendlerde bulunan bir kir konuda yazılmış tweetlere bakarken biranda karşınıza bir esc ilanı çıkabiliyor. Ve bu sürekli olarak oluyor. İşte bu ilanlar tam olarak bu panel sayesinde her türlü trend konuda karşınıza çıkıyor.

Açıkçası bu panel en çok esc ilanları için kullanılmakta. Zaten sürekli olarak karşınıza çıkan esc ilanlarını tam olarak bu yüzden görmekteyiz. Hatta sırf bu yüzden bu paneller Twitter esc paneli olarak adlandırılmakta. Peki ama bu paneller sadece esc ilanları için mi kullanılmak diye sorabilirsiniz.

Açıkçası birçok kişinin merak ettiği bu soruya cevabımız evet. Bu panel sadece esc ilanları için kullanılmamakta. Twitter paneli ile her alandan her türlü ilanınızı ya da tweetinizi öne çıkarabilir ve bu sadece büyük etkileşimler ve görüntülemeler kazanabilirsiniz. Ayrıca kullanımı çok kolay olan bu panele internet erişimi olan her türlü cihazdan da erişebilir ve paneli görüntüleyebilirsiniz.

Twitter Panelini Satın Alma

Birçok insanın merak ettiği bir diğer soru ise bu paneli nereden ve nasıl alacakları. Satın alım sonrasında paneli kullanmayı nasıl öğrenecekleri. İsterseniz gelin bu soruların cevabına birlikte bakalım.

Öncelikle Eis ajans olarak Twitter panel satın almak isteyen müşterilerimize bu konuda destek veren bir firmayız. Eğer sizde firmanız için ya da kişisel olarak kendi ilanlarınızı ön plana çıkarmak için bu tarz bir panel arıyorsanız sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilir ve sonrasında yine sitemiz üzerinden bu paneli hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Peki bu paneli satın alınca her şey bitiyor mu, paneli nasıl kullanacağız gibi sorular sorduğunuzu duyar gibiyiz. Bu konuda da hiç merak etmenize gerek yok. Firma olarak paneli satın aldığınız zaman sizlere panel ile beraber kullanım kılavuzunu da beraberinde gönderiyoruz. Zaten kullanımı oldukça kolay bu paneli bu kılavuz sayesinde kısa süre içerisinde çözeceksiniz.