Twitter İlan Paneli Scripti

Sosyal medya platformunda çok önemi bir yere sahip olan Twitter ilan paneli scripti hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Twitter İlan Paneli Scripti ürün çeşitleri ile her zaman farkını ortaya koyan firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Twitter ilanlarınızın her gün popüler ve son gönderiler alanında devamlı olarak en üst sıralarda olmasına yardımcı olan bu tarz ürünler için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sosyal medyada çok daha hızlı bir şekilde ilanlarınızın gösterimini sağlayan bu tarz ürün çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Twitter İlan Paneli Kullanımı ve Özellikleri

Son yılların en önemli sosyal medya alanı olan Twitter üzerinden manuel tweet paylaşımı ve Otomatik İlan Paylaşımı gibi önemli özelliklere sahip olan ürünler için firmamızı tercih edebilirsiniz. Her türlü tarayıcı özelliği bulunan cihazlar ile uyumlu olan İlan Paneli çeşitleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tam olarak otomatik bir sistem olması ile ilanlarınızı beğeniler ve yorumları sistem otomatik olarak ayarladığınız gibi kendisi ayarları yapmaktadır. Böylece devamlı olarak ilgilenmek zorunda kalmadan ilanlar bir defa ayarlandıktan sonra hesaplar kontrol edilmesi yeterli olacaktır.

Pek çok özelliğe sahip olan ürünü istediğiniz zaman firmamıza siparişini verebilirsiniz. Twitter İlan Paneli Scripti fiyatları firmamızda çok daha uygun olduğundan almanız mümkün olmaktadır.

Twitter İlan Paneli Nedir?

Twitter'da ilanlarınızı 'Popüler & Son Gönderiler' kısmında güncel olarak sürekli üst sırada çıkarmasına yarayan bir paneldir.

Tamamen otomatik bir sistem olması sayesinde tüm İlanlarınızı, Retweetleri , Beğenileri ve Mention (Yorumları) sistem otomatik olarak sizin ayarladığınız ayarlarda kendisi yapmaktadır. Bu sayede sürekli ilgilenmek zorunda kalmadan ilanlarınızı 1 kere ayarlayıp sadece hesaplarınızı kontrol etmeniz yeterlidir.

Twitter İlan Paneli Kullanımı Nasıl?

Twitter İlan Panelimizi Telefon, Tablet, Bilgisayar kısacası tarayıcı bulunan her cihazdan giriş yaparak tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Satın alım yapıldığı zaman kullanım kılavuzu tarafınıza iletilmektedir.

Genel Özellikler


  • Hesap Canlandırma

            Hesap canlandırma özelliğimiz sayesinde panele eklediğiniz hesapları tek tuş ile birbirlerini takip ettirterek her hesaba doğal bir görünüm kazandırmış olursunuz.

  • Gruplandırma Şeklinde Hesap Ekleme

            Hesaplarınızı panele gruplandırma şeklinde ekleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz hesapları retweet, beğeni ve mention için kullanabilir, istediğiniz hesapları ise ilan/reklam atımında kullanabilirsiniz.

  • Manuel Retweet & Beğeni

            Otomatik Retweet & Beğeni özelliğinin yanı sıra panelimizde bulunan manuel işlemler menüsü. İstediğiniz tweetin linkini yazarak o tweete Retweet & Beğeni gönderimi yapabilirsiniz.

  • Takipçi Gönderme

            İstediğiniz kullanıcıyı paneldeki hesapları takip ettirerek takipçi gönderme işlemi yapabilirsiniz.

  • Maneul Tweet Paylaşımı

            Otomatik Tweet özelliğinin yanı sıra manuel olarak istediğiniz gruptaki hesaplara, belirlediğiniz tweeti attırabilirsiniz.

  • Otomatik İlan Paylaşımı

            Daha önceden belirlemiş olduğunuz tweetleri, istediğiniz sürede tekrarlayarak atmasına yarar. Bu sayede ilanlarınız sürekli olarak belirlemiş olduğunuz Hashtagte(#) Popüler ve Son Gönderiler kısmında çıkar.

  • Otomatik Retweet & Beğeni ve Mention

            Belirlemiş olduğunuz kullanıcı her tweet attığında otomatik olarak o tweete Retweet , Beğeni ve Yorum atar. Bu sayede gönderileriniz popülerden düşmez! Son gelen güncelleme ile de yorumları siz ayarlayabilirsiniz.

  • Proxy Ekleme

            Panele proxy ekleyerek artık her işlemi farklı IP'de yaptırabilirsiniz.

  • Resimli , Çerçeveli , Videolu, ve GİF'li Tweet Atma

            Artık manuel olarak çerçeve eklemenize gerek yok. Otomatik İlan özelliğini ayarladığınızda çerçeveli şekilde paylaşım yapar. Bu özelliği isterseniz deaktif edebilirsiniz.


ve sayamayacağımız nice özellik... Twitter Panel ile sizlerle!


Twitter İlan Paneli Demo adresi ve Satın almak için lütfen iletişime geçiniz.

Whatsapp: +90(551) 639 8086 - Whatsapp Hızlı İletişim İçin Tıkla -

Telegram İletişim: - Telegram Hızlı İletişim İçin Tıkla -

Skype: [email protected]

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satın almış olduğunuz paneller alan adınıza lisanslanır. Sadece o domainde kullanabilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm özellikleri kolayca kullanabileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Satın alım yapıldığında müşterilerimize kullanım kılavuzu iletilmektedir. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemenizde satın almanız gerekir.