Backlink Paketleri

Backlink Paketleri

Backlink Paketi Satın Al

E-ticaret sitenizin yükselmesi için Backlink desteğinden yararlanmak gerekir. Bu hizmet uzun vadede marka bilinirliğinizi arttıracaktır.

Backlink satışlarınızı arttıran yöntemlerden bir tanesidir. Dijital dünyada iş ortaklığını bir çok firma gerçekleştiriyor. Backlink, bu konuda sizde en iyi desteği verebiliyor. Backlink başka siteler üzerinde link paylaşılmasıdır. Böylece siteler birbirine referans olur. Referans linke tıklayanlar siteniz üzerinde zaman geçirir. Sitelerin bazı bölümlerinde bu bağlantılar paylaşılır. Amaç kullanıcıyı farklı bir siteye yönlendirmektir. Kullanıcılar, güvendikleri sitelerde gördükleri bağlantıları tıkladıkları zaman referans siteye de güven duyacaktır. Backlink ücretli ya da ücretsiz bir şekilde verilebilir. Backlink paketleri farklı şekillerde sunulabilir.

Backlink Edinmenin Faydaları Nelerdir?

Backlink edinmenin farklı yolları bulunuyor. Doğru backlink çalışmaları internet adresinizin öne çıkmasını sağlar. Google botları yeni siteleri ve içerikleri keşfetmek için bu linklerden destek alır. Bağlantı alan siteler botlar tarafından sıklıkla ziyaret edilir. Site daha fazla ziyaretçi alır ve daha geniş kitlelere ulaşabilir. Bu uygulama marka bilinirliğinizin de artmasını sağlar.

Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Backlink alırken dikkatli olmak gerekir. Yanlış backlinkler sitenizin ciddi zarar görmesine neden olabilir. Güvenilmez backlinklerden uzak durmalısınız. Backlink alınırken sitelerin güvenilirliği ve kalitesi önemlidir. Kalıcı sitelerden link almanız gerekir.

NoFollow ve DoFollow Nedir?

Backlinkte link giriş ve çıkışları yapıldığı için güvenilir domain gerekir. Bir siteye link yönlendirmesi ile gitmek, sitenin değerinin artmasını sağlar. Bununla berber değerini de düşürebilir. Sitelere backlink verirken dikkat etmelisiniz. Siteniz üzerinden ulaştırdığınız backlinklere “nofollow” ya da “dofollow” etiketleri kullanabilirsiniz. Bu etiketler üzerinde Google’a bağlantıyı takip et komutu verebilirsiniz. Takip et dediğiniz zaman sitenin güvenilir oluğunu söylediğiniz anlamına gelir. Google botları site içeriğinizi tararken “dofollow” etiketini gördüğü zaman sayfayı da tarar. “Nofollow” gördüğünde ise tarama gerçekleştirmez. Dolayısıyla “dofollow” etiketi çok daha önemlidir.

E-ticaret Siteleri İçin Backlink Neden Daha Önemlidir?

Bir e-ticaret siteniz bulunuyorsa satışlarınızı arttırmak istersiniz. Satışları arttırmadan önce bazı detayları bilmeniz gerekir. Bu konuda uzman firmalardan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Backlink satın almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Uzun zamandır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak sizlerin yanındayız.

Diğer Hizmetlerimiz