Twitter Trend Topic Paneli Nedir?

Twitter Trend Topic Paneli Nedir?

Twitter Trend Topic Paneli Nedir? Ne İşe Yarar?

Gelelim en çok merak edilen panellerden biri olan Twitter trend topic paneline. Açıkçası Eis ajans olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu panel birçok açıdan işletmenizi ön plana çıkarmaya ve daha görünür hale getirmeye yardımcı olacaktır. Özellikle son yıllarda işletmelerin fiziksel dükkanlardan sanal mağazalara geçmeye başlaması ile birlikte iyice önem kazanan sosyal medya için bu panel çok büyük bir önem taşımaktadır.

Eğer işinizi sosyal medya aracılığı ile büyütmek isteyen küçük ya da büyük çaplı bir işletmeyseniz sosyal medyada ön plana çıkmak için yapmanız gereken ilk şey doğru bir hesap yönetimi ile birlikte sosyal medya reklamları vermektir. Ancak büyük çaplı firmalar için karşılanabilecek bir maliyet olsa da bu, küçük çaplı firmaların karşılaması pek mümkün değildir bu yüksek reklam maliyetlerini.

Peki bu koşulda küçük ve orta çaplı işletmelerin sosyal medya da ön plana çıkma şansları yok mudur? Açıkçası eğer başka bir çözüm bulmadan kendi başlarına, sadece sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak ön plana çıkmak günümüzde oldukça zor. Bu yüzden ya bu sosyal medya sitelerine reklam verecekler ya da Twitter gündem paneli kullanarak paylaşımlarını trendlere sokacak ve birçok kişiye çok kolay bir şekilde ulaşacaklar.

Twitter Trend Topic Paneli Ne İşe Yarar?


Açıkçası söz konusu sosyal medya olduğunda ülkemizdeki insanların bu mecralarda ne kadar aktif olduklarını biliyoruz. İşte bu noktada büyüklü küçüklü birçok işletme sosyal medyada insanların bu kadar zaman geçirmesinden faydalanmak adına tüm reklamlarını bu mecralara kaydırmış durumda. Ancak bu sosyal medya sitelerinin çıkış noktaları Amerika başta olmak üzere yurt dışı olduğu için reklam maliyetleri de bize göre oldukça yüksek olabiliyor.

İşte bu noktada devreye Twitter trend topic paneli giriyor. Açıkçası birçok firmanın bugüne kadar bu tarz bir panelden haberinin olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden sizlere bu paneli anlatmak istiyoruz. Küçük, orta ya da büyük ölçekte bir işletmeniz var diyelim. Bu işletmenizde sattığınız ürünleri Twitter’da tanıtmak ve sitenize kullanıcı çekmek istiyorsunuz ancak yaptığınız paylaşımlar insanlar tarafından görünmüyor.  İşte bu noktada devreye bu panel giriyor. Twitter gündem paneli sayesinde sizin belirlediğiniz bir konu ülke gündemine giriyor ve bu sayede birçok kişi sizin belirlediğiniz konu ya da markanız hakkında tweetler atarak bu etkileşimi arttırıyor. Bu sayede sizin markanızın bilinirliği artıyor ve sattığınız ürün ya da hizmetlerden daha fazla kişi haberdar oluyor.

Sizde trend topic paneli satın almak isterseniz Eis ajan olarak sitemizi ziyaret edebilir ve sattığımız scriptler hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında işletmenizi daha ön plana çıkartmak istiyorsanız sitemiz üzerinden trendlere çıkma panelini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.