Twitter Deck Panel Nedir?

Twitter Deck Panel Nedir?

Twitter Deck Nedir? Twitter Deck Panel Ne İşe Yarar?

Twitter Deck, kullanıcıların birden fazla Twitter hesabını tek bir arayüzden yönetmesine olanak tanıyan bir araçtır. Kullanıcılara tweet planlama, birden fazla zaman çizelgesini görüntüleme ve sizi kimin takip ettiğini takip etme gibi çeşitli özellikler sunar.

Deck, birden fazla Twitter hesabını yöneten işletmeler ve bireyler için değerli bir araçtır. Bu araç, rakip faaliyetlerini izlemek, müşteri duyarlılığını izlemek ve müşterilerle ve potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak için de kullanılabilmektedir. Twitter Deck'in kullanımı kolaydır ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen çeşitli özellikler sunar. Birden fazla Twitter hesabını yönetiyorsanız, bu paneli kullanmayı düşünebilirsiniz.

Twitter Deck Panelin Avantajları Neler?


Twitter deck panelin firmalara ve bireysel kullanıcılara sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Açıkçası özellikle çok fazla sosyal medya hesabını yöneten ajansların ya da bireysel kullanıcıların bu hesapları tek bir panelden hızlı bir şekilde yönetmesine yarayan bu panel bu sayede ajanların ya da bireysel kullanıcıların işlerini çok kolaylaştırmaktadır. Tabi ki bu panel ile yapılacaklar bununla sınırlı değildir.

Bilindiği gibi ülkemizde sosyal medya siteleri için çok fazla takipçi satışı, beğeni satışı, retweet satışı gibi hizmetler verilmektedir. Kimi zaman kendi kişisel hesaplarımız için ya da işletme hesaplarımız için bu tarz hizmetleri satın almaktayız. İşte bu panel tam olarak bu noktada devreye giriyor. Bu panel sayesinde içerisinde bulunan tüm hesaplardan beğeni ve takipçi satışı yapılabilmekte. Bu sayede bu paneli kullanarak bunu bir iş koluna çevirebilir ve müşterilerinize bu panel üzerinden kolaylıkla Twitter hizmetleri verebilirsiniz.

Twitter Deck Paneli ile Para Kazanmaya Başlayın!

Günümüzde iş bulmanın ve para kazanmanın zorlaştığı şu zamanlarda birçok kişi yeni bir iş bulma ya da iş kurma konusunda arayış içerisinde bulunuyor. İşte bu noktada birçok kişinin aradığı çözüm firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Twitter deck paneli daha önce hiç duymadıysanız üzülmenize gerek yok.

Özellikle sosyal medya kullanımının bu kadar yaygınlaştığı ve günümüz ünlülerinin bile sosyal medyadan çıktığı şu zamanlarda en çok talep edilen hizmetlerin başında sosyal medya beğeni ve takipçi satışı hizmetleri geliyor. Peki nasıl oluyor da bu tarz bir işten bu kadar ucuza para kazanabiliyoruz?

Aslında olan çok basit. Biz Eis ajans olarak müşterilerimize bu panelin satışını yapıyoruz. Siz bu paneli satın aldıktan sonra kendi müşterilerinize bu panel üzerinden satış yapıyorsunuz. Temel olarak işleyiş bu şekilde. Eğer sizde bu tarz bir işi denemek isterseniz yapmanız gereken tek şey sitemize girerek Twitter deck panel satın almak. Daha sonra dilerseniz firmanıza bağlı tüm hesapları bu deck panel üzerinden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz isterseniz de takipçi ve beğeni satın almak isteyen müşterilerinize satış yapabilirsiniz.