Twitter Deck Panel

Her geçen gün sosyal medya platformunda önemi bir yere sahip Twitter Deck panel hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Deck Panel ürün çeşitleri ile her zaman farkını ortaya koyan firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmakta olan firmamız sayesinde çok daha kısa sürede popüler gündemin yanında olacaksınız. Genel olarak Twitter Deck Panel bir hesap havuzu olup içinde yer alan bütün hesaplardan retweet ile beğeni işlemi yaptırılmaktadır. Her türlü sosyal medya alanında önemli olan bu tarz hizmetler için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Twitter Deck Panel Özellikleri

son günlerin en popüler platformu olarak hizmet verem Twitter alanında farklı ürün çeşitleri ile çok daha kısa sürede istenile yerlere gelmek mümkün olmaktadır. Twitter Deck panel özellikleri içinde yer alan boş üyelikleri temizleme, ana sayfa duyuru ekleme, süreli paket tanımlama, kullanıcı banlama, kullanıcı logları, Retweet gönderme, beğeni gönderme ve kişisel hesap loğları menüsü bulunmaktadır. Panelde üyelik kredi satışı yaparak para kazandırmaktadır. Böylece kendi hesaplarınızı toplu bir şekilde Retweet ve Beğeni göndermek için kullanılması mümkün olmaktadır.

Çok daha fazla özelliklere sahip olan ve bu alanda önemli yerlere gelmek isteyenler için Twitter deck panel ürün fiyatları firmamızda çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar genel olarak ürünlerin özellikleri, çeşitleri gibi durumlara göre daha farklı olmaktadır. 

Twitter Deck Panel Nedir?

Twitter Deck Panel bir hesap havuzudur.
İçerisinde bulunan tüm hesaplardan Retweet & Beğeni işlemi yaptırılabilir.

Twitter Deck Panel Ne İşe Yarar?

Panelde üyelik, kredi satışı yaparak para kazanabilirsiniz.
Kendi hesaplarınıza toplu olarak Retweet & Beğeni Göndermek için kullanabilirsiniz.

        Başlıca Özellikler
 • Boş Üyelikleri Görüntüleme/Temizleme
 • Kullanıcı Logları(Atılan Retweet & Beğeniler)
 • Anasayfa Duyuru Ekleme
 • Süreli Paket Tanımlama
 • RT & Beğeni Atılacak Hesaba Yetki Verme
 • İstediğiniz Miktarda Kredi Verme
 • Kullanıcı Banlama/Ban Kaldırma
 • Günlük Kredi Verme
 • Bakım Modu
 • Retweet Kaldırma
 • Kişisel Hesap Logları "Bildirimler" menüsünde
 • Retweet Gönderme
 • Beğeni Gönderme

Ve daha fazlası.


Twitter Deck Paneli  Demo ve satın almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Whatsapp: +90(551) 639 8086 - HIZLI WHATSAPP İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ-

Telegram İletişim: - Telegram Hızlı İletişim İçin Tıkla -

Skype: [email protected]

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satın almış olduğunuz paneller alan adınıza lisanslanır. Sadece o domainde kullanabilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm özellikleri kolayca kullanabileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Satın alım yapıldığında müşterilerimize kullanım kılavuzu iletilmektedir. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemenizde satın almanız gerekir.