Twitter Reklam Paneli

Twitter Reklam Paneli

Twitter Panel


Sosyal medya platformları, günümüzün en etkili iletişim araçlarından biri haline gelmiştir. İnsanlar artık arkadaşlarıyla bağlantı kurmanın, haberleri takip etmenin, işlerini tanıtmanın ve hatta ürünlerini pazarlamanın en hızlı ve etkili yolunun sosyal medya olduğunu kabul etmektedir. Bu platformlardan biri olan Twitter, kullanıcılarına hızlı bir şekilde kısa mesajlar gönderme imkanı sunarken, aynı zamanda kişilere de reklam yapma fırsatı sunmaktadır. İşte burada devreye "Twitter Reklam Paneli" giriyor.


Twitter Reklam Paneli Nedir?


Twitter Reklam Paneli, kişilerin Twitter platformunda ilanlarını yönetmelerine olanak tanıyan bir paneldir. Bu panel, kişilere hedef kitlelerine ulaşma, bilinirliğini artırma ve ilanlarını daha fazla kişiye gösterme imkanını sunar. Twitter, milyonlarca aktif kullanıcısıyla dünya çapında geniş bir kitleye erişim sağlamak için etkili bir platform olmasıyla bilinir. Reklam paneli ise işletmelere bu potansiyeli kullanarak hedefledikleri kitlelere ulaşmalarını sağlar.


Twitter Reklam Paneli'nin Özellikleri


  • Hesap Canlandırma

            Hesap canlandırma özelliğimiz sayesinde panele eklediğiniz hesapları tek tuş ile birbirlerini takip ettirterek her hesaba doğal bir görünüm kazandırmış olursunuz.

  • Gruplandırma Şeklinde Hesap Ekleme

            Hesaplarınızı panele gruplandırma şeklinde ekleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz hesapları retweet, beğeni ve mention için kullanabilir, istediğiniz hesapları ise ilan/reklam atımında kullanabilirsiniz.

  • Manuel Retweet & Beğeni

            Otomatik Retweet & Beğeni özelliğinin yanı sıra panelimizde bulunan manuel işlemler menüsü. İstediğiniz tweetin linkini yazarak o tweete Retweet & Beğeni gönderimi yapabilirsiniz.

  • Takipçi Gönderme

            İstediğiniz kullanıcıyı paneldeki hesapları takip ettirerek takipçi gönderme işlemi yapabilirsiniz.

  • Maneul Tweet Paylaşımı

            Otomatik Tweet özelliğinin yanı sıra manuel olarak istediğiniz gruptaki hesaplara, belirlediğiniz tweeti attırabilirsiniz.

  • Otomatik İlan Paylaşımı

            Daha önceden belirlemiş olduğunuz tweetleri, istediğiniz sürede tekrarlayarak atmasına yarar. Bu sayede ilanlarınız sürekli olarak belirlemiş olduğunuz Hashtagte(#) Popüler ve Son Gönderiler kısmında çıkar.

  • Otomatik Retweet & Beğeni ve Mention

            Belirlemiş olduğunuz kullanıcı her tweet attığında otomatik olarak o tweete Retweet , Beğeni ve Yorum atar. Bu sayede gönderileriniz popülerden düşmez! Son gelen güncelleme ile de yorumları siz ayarlayabilirsiniz.

  • Proxy Ekleme

            Panele proxy ekleyerek artık her işlemi farklı IP'de yaptırabilirsiniz.

  • Resimli , Çerçeveli , Videolu, ve GİF'li Tweet Atma

            Artık manuel olarak çerçeve eklemenize gerek yok. Otomatik İlan özelliğini ayarladığınızda çerçeveli şekilde paylaşım yapar. Bu özelliği isterseniz deaktif edebilirsiniz.

ve sayamayacağımız nice özellik... Twitter panel ile sizlerle!


Sizlerde Twitter Panel satın almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilir veya internet sitemizde ÜRÜNLER sayfasından satın alabilirsiniz.